פרויקטים

חברת יוזמות נדל"ן מובילה פרויקטים של התחדשות העירונית בתחומי התמ"א 38 ופינוי בינוי ומתפרשת על אזורי תל אביב, רמת השרון וראשון לציון. 

החברה פועלת במודל יזמי קבלני ומבצעת את כלל שלבי הבנייה עד שלב האכלוס, בממוצע של 24 חודשים בלבד. 

יוזמות נדל"ן בוחרת את הפרויקטים שלה על פי אזורי ביקוש ורמת מחירים יציבה. 

סגנון הבנייה המודרני של החברה מתאפיין במפרט עשיר, הקפדה על סטנדרטים גבוהים לאורך כל שלבי הפרויקט וכן שירות ברמה גבוה במיוחד לכל לקוחותיה. 

ב-12 השנים האחרונות מובילה יוזמות את הפרויקטים הבאים:

דיזינגוף 125 תל אביב

פרויקט יוקרה ייחודי אשר כולל בניית 9 דירות ופנטהאוז מיוחד בפריים לוקיישן של רחוב דיזינגוף המבוקש והשוקק חיים. חברת יוזמות רכשה את הפרויקט ואושר לו ליווי ע"י בנק הפועלים.

שלומציון המלכה 42 תל אביב

פרויקט יוקרה ייחודי אשר כולל בניית 4 דירות ו-2 פנטהאוזים מיוחדים בפריים לוקיישן של רחוב שלומציון השקט וצמוד לגדות הירקון. 

פרויקט אשר כלל הוספה של 5 דירות מעל 14 קיימות, הפרויקט הסתיים בהצלחה יוצאת דופן, הנכסים נמסרו לדיירים והאכלוס הסתיים במהלך שנת 2015.

ויתקין 8 ראשון לציון

פרויקט בנייה בלב ראשון לציון אשר במסגרתו נבנות עשר דירות בנות 4 ו-5 חדרים מעל 16 דירות קיימות. הפרויקט מצוי בשלב סיום השלד, לאחר שבעה חודשי עבודה בלבד. משך הפרויקט המשוער הינו כ-14 חודשים וצפי האכלוס שלו באוגוסט 2021.

ויניק 36 ראשון לציון

פרויקט בנייה במרכז ראשון לציון המציע תוספת של 9 דירות חדשות על 16 דירות קיימות. הפרויקט מצוי בהליך תכנון מתקדם לאחר אישור ועדת פרה רולינג.

קפלינסקי 14 ראשון לציון

פרויקט הכולל הוספה של 8 דירות חדשות במבנה ותמהיל מיוחדים מעל 16 קיימות, פנטהאוס, מיני פנטהאוס, דופלקס פנטהאוז, 5 חדרים ועוד ארבע דירות :5 ו 4 חדרים. הפרויקט מצוי בבנייה וצפוי להסתיים באפריל 2021.

קפלנסקי 20 ראשון לציון

פרויקט בנייה בראשון לציון המציע תוספת של 8 דירות חדשות על 12 קיימות. הסכם נחתם עם הדיירים והפרויקט מצוי בהליך תכנון מתקדם.

קפלינסקי 21 ראשון לציון

פרויקט בנייה בראשון לציון המציע תוספת של 10 דירות חדשות על 16 קיימות, הפרויקט מצוי בהליך תכנון מתקדם לאחר אישור ועדת פרה רולינג.

קפלינסקי 38 ראשון לציון

פרויקט בנייה בראשון לציון המציע תוספת של 10 דירות חדשות על 16 קיימות, הפרויקט מצוי בהליך תכנון מתקדם לאחר אישור ועדת פרה רולינג.

הורוביץ 37 ראשון לציון