יזמות - ייזום ותכנון

יוזמות נדל"ן היא חברה בעלת מוניטין וניסיון עשיר העוסקת בהתחדשות עירונית באופן מקיף, משלבי הייזום והתכנון ועד לסיום תהליך הבנייה ומסירת הפרויקטים לבעלי הדירות.  את החברה מובילה שדרת ניהול מקצועית בעלת ניסיון של עשרות שנים בענף הבנייה.

בשלב הייזום מאתרת יוזמות נדל"ן עסקאות פוטנציאליות לפרויקטים של התחדשות עירונית (תמ"א 38 ופינוי בינוי) במגוון אזורי ביקוש נבחרים באזור המרכז וגוש דן: מרמת השרון תל אביב ועד ראשון לציון. אנשי המקצוע של החברה, אשר פיתחו לאורך שנים מומחיות באזורי פעילותה, מאתרים בניינים פוטנציאליים ובוחרים את הפרויקטים בקפידה תוך שימת דגש על רמת הביקוש, צפי זמן התהליך ויעילותו.

יוזמות נדל"ן, הפועלת בישראל למעלה מעשור, עורכת בדיקה אדריכלית יסודית מול הוועדות המקומיות לתכנון ולבנייה ולאחר מכן מגישה הצעות מפורטות לדיירים. כבר בשלב ההצעות מתקיים תהליך משא ומתן בנוגע לתמורות הדיירים וממנו ממשיכה החברה להוביל את שלב ההסכמים והחוזים עם בעלי הנכסים.

לאחר שלב זה מקדמת החברה את שלב התכנון באמצעות משרדי אדריכלים ייעודיים המתמחים ברשות המקומית בה מתבצע הפרויקט. משהתגבש מיצג תיכנוני מפיקה החברה כלים גרפיים והדמיות לצורך המחשה מקורבת ככל שניתן לבניין העתידי.

כמו בכל תהליך אותו מובילה יוזמות נדל"ן, כבר בשלבי הייזום והתכנון שמה החברה דגש על שיתוף פעולה ושקיפות לבעלי הדירות, הלוקחים חלק בפרויקט. החברה דוגלת במדיניות של מעורבות ורואה בשירות ללקוח ערך עליון, המשפיע באופן ישיר על הצלחת כל פרויקט ופרויקט.   

אנו עומדים פה לרשותכם בכל שאלה ונשמח לתת לכם שירות מכל הלב . צוות יוזמות