התחדשות עירונית

התחדשות עירונית – כל התהליך בו מתקיים שינוי תכנון או בינוי ברשויות מקומיות וביישובים על כלל סוגיהם, כאשר הפרויקטים המובילים בישראל הם תמ"א 38, תכנית מתאר ארצית לחיזוק מבנים מפני רעידות אדמה, וכן פינוי בינוי, תכנית ממשלתית שמטרתה להרוס בניינים ישנים ולבנות במקומם בניינים חדשים על אותו השטח. את הפרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית יכולים ליזום: הרשות המקומית, יזמים פרטיים ובעלי הנכסים, והם מסייעים להחיות את הרקמה העירונית הוותיקה באופן שמאפשר ניצול יעיל של משאבי הקרקע והתשתיות לצד קידום תועלות חברתיות מקומיות וכלכליות.

יוזמות נדל"ן מובילה פרויקטים של התחדשות עירונית ומומחית באזורי רמת השרון וגוש דן, תל אביב, בת ים ראשון לציון ולוד. כלל הפרויקטים של החברה בולטים בזכות סטנדרטים גבוהים של בנייה ותכנון הנדסי מרשים, ואף זוכים להכרה בקרב רשויות מקומיות, ועדות התכנון והתושבים. החברה מאפשרת לקהל לקוחותיה ליהנות מסטנדרטים גבוהים של בנייה ירוקה, מפרט עיצובי עשיר וכל אלו בלוקיישן המועדף והאהוב- בלי פשרות. בשביל ליהנות מבית מודרני לא צריך עוד לעזוב את האזור ולוותר על חיי הקהילה שלכם.

בזכות העובדה שיוזמות נדל"ן מנהלת תהליכי התחדשות עירונית ב-360 מעלות, משלב התכנון ועד מסירת המפתחות לדיירים, משך ביצוע פרויקט קצר ביותר. בד בבד, פועלת יוזמות נדל"ן על מנת להאיץ תהליכים בירוקרטיים ולשם כך מנהלת מחלקה ייעודית לקידום היתרים מול הרשויות המקומיות וכלל הדיירים. 

אנו עומדים פה לרשותכם בכל שאלה ונשמח לתת לכם שירות מכל הלב . צוות יוזמות