ביצוע ובניה

יוזמות נדל"ן, עוסקת בהתחדשות עירונית למעלה מעשור, ידועה בזכות סטנדרטים גבוהים של בנייה ירוקה, ידידותית לסביבה ומפרט עשיר המוצע לבעלי הנכסים (הדיירים) בכל פרויקט ופרויקט. מיד לאחר קבלת היתר הבנייה, מתחילה החברה בשלב ההיערכות בשטח תוך התחשבות בדיירי הבניין והסביבה ושמירה מרבית על הבטיחות והנוחות. החברה דואגת לבידוד את אתרי הבנייה מהמרחב הציבורי וזאת על מנת לאפשר שגרת חיים תקינה לציבור הרחב. במקביל לכך, מרכיבה יוזמות נדל"ן צוות מנהל וצוות בונה לכל פרויקט, עמם נמנים קבלנים בעלי מוניטין וניסיון עשיר בענף הבנייה.

שקיפות מלאה לדיירים

אתרי הבנייה של יוזמות נדל"ן מתוגברים בעשרות אנשי צוות בעלי ידע מקצועי עשיר, דבר המאפשר לחברה להשלים ולאכלס פרויקטים במהירות שיא. לאורך כל תהליך הבנייה ממנה יוזמות נדל"ן מפקח מצד הדיירים ומקפידה על שקיפות באמצעות שיתוף ועירוב הדיירים בהתקדמות הפרויקט ושלביו השונים. גם בתחום הפיקוח על הבנייה מובילה יוזמות נדל"ן קו יסודי ללא פשרות, ולכן מידי יום נערכות ביקורות באתר על ידי אנשי מקצוע מומחים מטעם החברה.

סטנדרטים גבוהים של בנייה מתקדמת

יוזמות נדל"ן ידועה בזכות סטנדרטים גבוהים של בנייה ושימוש בשיטות בנייה מתקדמות, המקנות איכות ללא פשרות ותוצרים איכותיים לקהל לקוחותיה. החברה משלבת אלמנטים חדשניים של בנייה ירוקה ומטמיעה מערכות מתקדמות בכל הפרויקטים שלה כדוגמת: מערכות חכמות של אינסטלציה ומים, ביצוע הכנות ובמידת הצורך התאמה למערכות ביטחון ובטיחות של הבניין ודייריו, טלוויזיה במעגל סגור, מערכות מיוחדות לכיבוי אש ומערכות חניה ממוחשבות מהמתקדמות בעולם, המאפשרות ניצול מירבי וחכם של החלל. ולא די בכך, הפרויקטים של יוזמות נדל"ן מבוטחים באמצעות פוליסה ייעודית שהוכנה עבור החברה על ידי הגורמים המובילים בענף הביטוח, וזאת על מנת לתת מענה שירותי רחב לבעלי הנכסים גם לאחר סיום הפרויקט.

מחדשים את פני העיר

כלל הפרויקטים של יוזמות נדל"ן בעלי נוכחות מורגשת בשטח, הם מוסיפים חדשנות לנוף האורבני, מתאפיינים בסגנון מתקדם פורץ דרך ומשלבים פתרונות הנדסיים ועיצוביים, המעלים את ערך הנכסים. לשם כך, מעסיקה החברה את מיטב המומחים והיועצים שייחודם הוא התמחות בתכנון, ניהול וביצוע פרויקטים במרכזי ערים ובאזורים מאוכלסים, תוך שימת דגש על איכות החיים של הדיירים. 

אנו עומדים פה לרשותכם בכל שאלה ונשמח לתת לכם שירות מכל הלב . צוות יוזמות